środa, 03 marzec. Imieniny Tycjana i Kunegundy.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Idea trwającej na terenie całego kraju akcji jest prosta - wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów - nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka, nominować innych. Płomień pomocy rozpalił strażak OSP z Gaszyna i w ten sposób uruchomił machinę pomocy walczącemu z rdzeniowym zanikiem mięśni Wojtusiowi.

Gaszyn Challenge pomaga teraz innym - a pompki robią policjanci, strażacy, żołnierze, przedstawiciele różnych instytucji - również z naszego regionu.

Zatem do dzieła! Ruszajmy się i pomagajmy! Na terenie naszej gminy mieszka wraz z rodzicami mała dziewczynka Livia, która zmaga się z ciężką chorobą, która deformuje jej nóżkę. Jedyną sznasą na powrót do zdrowia jest kosztowna operacja w Paley European Institute. Nie bądźmy obojętni, przyłączmy się do wsparcia! Więcej informacji pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/livia

Za nominację do tej akcji dziękujemy m.in.: Urzędowi Gminy w Rzgowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Golinie oraz pozostałym instytucjom i organizacjom.