Piątek, 18 czerwiec. Imieniny Marka i Elżbiety.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Rolniku spisz się na  http://spisrolny.gov.pl do końca września i wygraj piłki dla szkół ze swojej gminy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Wyścig po piłki”.

Konkurs trwa do 30 września 2020 r., a jego celem jest  aktywne uczestnictwo  w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 poprzez dokonanie samospisu na stronie http://spisrolny.gov.pl.

Nagrody, w postaci zestawu piłek do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki otrzyma 10 gmin, w których do 30 września br. zostanie osiągnięty najwyższy wskaźnik realizacji samospisu. Nagrody przeznaczone są dla szkół zlokalizowanych na terenie zwycięskich gmin.

Ponadto rolnicy którzy dokonali samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 zachęcamy do udziału  w konkursie fotograficznym! 

Konkurs „Moje gospodarstwo w obiektywie” polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego własne gospodarstwo rolne i wysłaniu do 15 października pliku ze zdjęciem wraz z Oświadczeniem uczestnika konkursu “Moje gospodarstwo w obiektywie” na adres organizatora  Konkurs_POZ@stat.gov.pl    z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”

Pierwszych 99 uczestników konkursu otrzyma,  w ramach nagrody za udział, zestawy upominków, a wśród nich komisja konkursowa wyłoni 3 autorów najlepszych zdjęć, którzy otrzymają nagrody dodatkowe.  

Wszystkich chcących dokonać samospisu, którzy nie posiadają dostępu do komputera zapraszamy do GMINNEGO BIURA SPISOWEGO (Urząd Miejski w Golinie, pokój nr 11)