Piątek, 23 październik. Imieniny Teodora i Seweryna.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Biuletyn Informacji Publicznej Biuro Obsługi Mieszkańca Gminne Centrum Informacji
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

                             

Osoby ubiegające się o stypendium pomostowe winny posiadać rekomendację Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie". Uzupełniony wniosek o udzielenie rekomendacji należy złożyć w biurze Stowarzyszenia (ul. Główna 3, 62-571 Stare Miasto) lub przesłać na adres: lgd@stare-miasto.pl najpóźniej do dnia 31 sierpnia.

Dostęp do formularza znajduje się na stronie Programu StypendiówPomostowych:https://www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/wniosek-on-line/  .
Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/aplikowanie/ oraz na stronie Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie"http://sswp.com.pl/ .  

Kandydaci którzy uzyskają rekomendację Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” otrzymają jej potwierdzenie drogą mailową do 3 września 2020.

Wniosek  o udzielenie rekomendacji - pobierz

W przypadku pytań osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel. 665 550 131.