Piątek, 10 lipiec. Imieniny Filipa i Amelii.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Biuletyn Informacji Publicznej Biuro Obsługi Mieszkańca Gminne Centrum Informacji
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że trwa nabór do XX edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku. Zachęcamy samorządy oraz instytucje rolnicze do zarekomendowania rolników, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Ankiety i deklaracje uczestnictwa w Konkursie prosimy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: rolnik@umww.pl, a także w wersji papierowej na adres:

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, do dnia 31 maja 2020 r. Formularze wraz z Regulaminem Konkursu są dostępne na stronie internetowej: https://www.umww.pl/departamenty_departament-rolnictwa-i-rozwoju-wsi_wielkopolski-rolnik-roku.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel.: 61 626 65 33 / 36 / 25 oraz adresami e-mail: rolnik@umww.pl oraz kinga.kolodziejczak@umww.pl.

 

W przypadku przesłania przez Państwa deklaracji zgłoszenia rolników lub informacji o braku rekomendacji rolników z terenu Państwa gminy / powiatu, prosimy o uznanie tej wiadomości za niebyłą.

 

Z poważaniem

 

Kinga Kołodziejczak

główny specjalista
Oddział ds. Promocji Rolnictwa, Żywności i Turystyki Wiejskiej
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań

tel. 61 626 65 33