Wtorek, 20 październik. Imieniny Ireny i Kleopatry.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

Struktura Urzędu

News

Pokój nr 2 (parter)

Stanowisko ds. Gospodarki Nieruchomościami
      Katarzyna Miller-Walczak
      tel. (63) 241-80-95 wew. 243
      e-mail: k.miller@golina.pl

Stanowisko ds. Rolnictwa, Statystyki Rolnej, Komunalizacji Mienia Gminnego i Dróg Gminnych
      Wioletta Ziółkowska
      tel. (63) 241-80-95 wew. 243
      e-mail:  w.ziółkowska@golina.pl

Pokój nr 3 (parter)

Podatki i Opłaty
      Iwona Balcerzak
      Beata Szczepaniak
      Wiesława Rybacka

      tel. (63) 241-80-95 wew.  244 lub 245
      e-mail: podatki@golina.pl


Pokój nr 4 (parter)

Kasa
      Elżbieta Szeląg
      tel. (63) 241-80-95 wew. 246

Pokój nr 5 (parter)

 Gospodarka odpadami
     Beata Szymczak
     tel. (63) 241-80-95 wew. 247
    e-mail: b.szymczak@golina.pl

     Anna Duchniewska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 247
    e-mail: a.duchniewska@golina.pl


Pokój nr 6 (parter)

Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej, Obługa OSP, Wycinka drzew, Zezwolenia na sprzesaż alkoholu
      Justyna Krysztofowicz
     
tel. (63) 241-80-95 wew. 250
    e-mail: j.krysztofowicz@golina.pl 

Stanowisko ds. Ochrony Środowiska, Leśnictwa, Łowiectwa
      Ewa Karnafel
    tel. (63) 241-80-95 wew. 251
    e-mail: e.karnafel@golina.pl

Pokój nr 7 (parter)

Stanowisko ds. Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa
      Diana Gomułka
     
tel. (63) 241-80-95 wew. 248
     e-mail: d.gomulka@golina.pl 

Stanowisko ds. Zagospodarowania Przestrzennego 
      Błażej Wojdak
     
tel. (63) 241-80-95 wew. 249
     
e-mail: b.wojdak@golina.pl

Pokój nr 8 (parter)

Urząd Stanu Cywilnego
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

     Kinga Szykowna
     tel. (63) 241-80-95 wew. 252
     e-mail: usc@golina.pl ; k.szykowna@golina.pl

Pokój nr 9 (parter)

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Stanowisko ds. Wojskowych, Obrony Cywilnej, Ewidencja Ludności

     Katarzyna Jankowiak
     tel. (63) 241-80-95 wew. 253

Pokój nr 10 (parter)

Biuro informacji, obsługa interesanta
      Barbara Jasińska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 254
     e-mail: informacja@golina.pl

Sekretariat (I piętro)  

Burmistrz Goliny
     Mirosław Durczyński
    tel. (63) 241-80-95
    e-mail: burmistrz@golina.pl

Sekretarz Goliny
      Anna Górzna
     tel. (63) 241-80-95 wew. 260 lub 270
     e-mail: sekretarz@golina.pl

Sekretariat
      Dorota Jelińska
      tel. (63) 241-80-95 wew. 231
      e-mail: golina@golina.pl

Stanowisko ds. Kadr i BHP
      Barbara Koszarek
     tel. (63) 241-80-95 wew. 257
    e-mail: kadry@golina.pl

Pokój nr 13 (I piętro)

Sala Konferencyjna

Pokój nr 14 (I piętro)


Stanowisko ds. Obsługi Organów Gminy
      Jolanta Piasecka
      tel. (63) 241-80-95 wew. 237
     e-mail: biuro.rady@golina.pl

Pokój nr 15 (I piętro)

Przewodniczący Rady 
      Wojciech Wojdyński 
      tel. (63) 241-80-95 wew. 238

Pokój nr 3.2

Księgowość MOPS, DK, BP

Główna księgowa 
    Katarzyna Nowak
    tel. (63) 241-80-95 wew. 272 

    Anika Piechocka 
    
tel. (63) 241-80-95 wew. 272 

Pokój nr 3.3 (II piętro)

    
BIP i BOM,  sport, promocja, zdrowie, współpraca z organizacjami
     Joanna Kukulska
      tel. (63) 241-80-95 wew. 273
     e-mail: o.fronda@golina.pl, j.kukulska@golina.pl 

     pozyskiwanie i rozliczanie funduszy zewnętrznych
      Anna Rabiega
      tel.63 241-80-95 wew.273
      e-mail.a.rabiega@golina.pl

Pokój nr 3.4 (II piętro) 

Stanowisko ds. Zamówień Publicznych i Przygotowania Inwestycji
     Dariusz Lewandowski
     tel. (63) 241-80-95 wew. 275
     e-mail:inwestycje@golina.pl
     d.lewandowski@golina.pl

Inspektor Budowlany
     Daniel Szulc
     tel. (63) 241-80-95 wew. 275
     e-mail:inwestycje@golina.pl
     d.szulc@golina.pl

Pokój nr 3.7 (II piętro) 

Skarbnik
     Janina Adamczewska
    
tel. (63) 241-80-95 wew. 278
     e-mail: j.adamczewska@golina.pl


Pokój nr 3.7 (II piętro)

Księgowość

    Sylwia Sierszyńska
    
tel. (63) 241-80-95 wew. 278
     e-mail: s.sierszynska@golina.pl

Elżbieta Gauza
     tel. (63) 241-80-95 wew. 278
     e-mail: e.gauza@golina.pl

Karolina Półrolniczak 
tel. (63) 241-80-95 wew. 276
e-mail: k.polrolniczak@golina.pl
 Pokój nr 3.8 (II piętro)

Księgowość
Bożena Łopacińska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 277
     e-mail: b.lopacinska@golina.pl

Ewelina Dylewska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 276
     e-mail: e.dylewska@golina.pl

Jolanta Chojnacka-Nowaczyk
    
tel. (63) 241-80-95 wew. 276
     e-mail: e.chojncka@golina.pl