Poniedziałek, 17 maj. Imieniny Weroniki i Sławomira.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

W najbliższy weekend, 24 kwietnia 2021 roku, Gmina Golina, jako jedna z trzech gmin powiatu konińskiego, włączy się do akcji "VII Sprzątanie brzegów Warty od źródeł do ujścia", której organizatorem jest Fundacja Ratuj Ryby.

Dbałość o środowisko, w którym żyjemy jest bardzo ważną sprawą. Zbieranie śmieci pozwoli wielu osobom uświadomić sobie problem zaśmiecania naszej wspólnej przestrzeni i otaczającego nas świata.

Gmina Golina zaoferowała pomoc w postaci rękawic, worków na odbiór i utylizację zebranych śmieci. Sprzątanie rozpocznie się od godz. 10.00. Pięć grup przejdzie odcinek od Konina do Sługocina. Miejsca zbiórki: Kraśnica, przeprawa promowa w Sławsku, Radolina, przejazd pod autostradą A2 w Sługocinku. Wyjątkiem będzie grupa z Radoliny, która rozpocznie o godz. 9.00.

Burmistrz Goliny zaprasza chętnych mieszkańców do włączenia się do akcji.  

Więcej informacji udziela Pani Ewa Karnafel pracownik Urzędu Miejskiego w Golinie, tel. 63 2418 095, wew. 251

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.